KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14499335
nr 1449 9335
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Babian. Oramat löst blad, Signerad, numrerad 11/30. Bildmått: 18x15 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:34:53
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr